Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 10
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Navy Field

Navy Field

      Navy Field jest unikalną produkcją MMO 2D w której gracze przejmują kontrolę nad licznymi statkami wojennymi jakie pływały po wodach oceanów podczas II Wojny Światowej. Z jedenastoma trybami rozgrywki oraz ośmioma typami statków, Navy Field jest interesującą produkcją SD Internet.
     Mimo, że rynek gier MMO ma już sporo lat, to Navy Field jest jedyną grą tego typu oferowaną obecnie na rynku. Produkcje marynistyczne wprawdzie powstały (Voyage Century) jednak, jedynie ta produkcja została zachowana w realiach II Wojny Śwaitowej. Gracz może przejąć kontrolę nad jednym z wielu dostępnych statków, by następnie walczyć z wieloma graczami na różnych mapach. Każdy statek dostępny w Navy Field ma swoje pozytywne jak i negatywne aspekty, jednak statki o większych rozmiarach dostępne w dalszej rozgrywce posiadają większe możliwości niż te, które otrzymujemy na samym początku.
    Rozgrywka w Navy Field dla początkowych graczy może być trudna, gdyż silniejsi gracze są w stanie zniszczyć nasz statek z większej odległości strzelając niekiedy zaledwie dwa razy w nasz statek. Gracz za odbyte spotkania z innymi graczami zdobywa cenne doświadczenie potrzebne do zdobycia kolejnego poziomu. Po zdobyciu 12 levela gracz musi wybrać przynależność do jednego z czterech dostępnych krajów: Royal Navy, United States Navy, Kriegsmarine oraz Imperial Japanese Navy. Każda przynależność do danego kraju wiąże się z pewnymi plusami lub minusami. Przykładowo Flota Imperium Brytyjskiego (Royal Navy) posiada wysoką obronę, najlepsze wsparcie żeglarzy oraz potężne działa, jednak ich czas przeładowania jest wysoki a torpedy mają krótszy zasięg niż w przypadku innych flot. Flota Stanów Zjednoczony posiada dobrych pilotów myśliwców, lotniskowców oraz lekkich krążowników. Kriegsmarine to określenie Floty III Rzeszy Niemieckiej. Ich statki mają największy zasięg ataku i są znacznie szybsze od innych, jednak zadają małe obrażenia. W przypadku Imperial Japanese Navy – floty marynarki wojennej Japonii, statki są szybkie i posiadają potężne torpedy, które można wystrzelić z dużej odległości. Flota ta jest bardzo dobra, ale jedynie dla doświadczonych graczy z powodu trudności w opanowaniu możliwości statków.
    Produkcją Navy Field możemy uznać jako shootera, jednak produkcja w tym zakresie nie jest tak zaawansowana jak uważasz. Podczas tworzenia konta gracze dowiadują się o zaleceniu by przeczytać krótki poradnik do gry, który pomoże lepiej poznać elementy gry. Warto ponadto oglądnąć specjalne filmy, przygotowane do tego by w wygodny sposób przekazać wiedzę na temat elementów gry. Niezastosowanie się gracza do tych zaleceń może być przyczyną frustracji, gdyż początkowo gracz może nie poznać „bezwzględne minimum” potrzebne by móc z przyjemnością poznawać grę. Nowi gracze rozpoczynają rozgrywkę w porcie z małą fregatą i dziewięcioma marynarzami. Każdy dostępny statek posiada inne atrybuty takie jak zwrotność, obrona, ilość punktów HP itd. Ogólnie zachowana jest harmonia wedle której wyższy poziom statku posiada zdecydowanie większe szanse w walce nad statkami mniejszymi.
    Trudność rozgrywki może początkowo przytłaczać nowych graczy Navy Field, jednak na szczęście istnieje kilka opcjonalnych map przeznaczonych do lepszego poznania gry. Prowadząc rozgrywkę gracz korzysta zarówno z systemu kontroli myszy i klawiatury. Kierunek oraz cele wybieramy za pośrednictwem myszki, natomiast poruszamy się i strzelamy za pomocą klawiatury. Odpowiednie klucze służące do przyśpieszania czy strzelania są wyświetlania na ekranie. Co ciekawe w trakcie jednego spotkania może jednocześnie brać udział aż 128 graczy co z pewnością jest imponującą możliwością Navy Field. Gracz wspólnie z innymi walczy z wrogimi graczami, by drużyna wygrała musimy często wspólnie atakować pojedyncze jednostki, gdyż samotna walka z kilkoma wrogami bardzo szybko skończy się dla nas tragicznie.
    Po dołączeniu do drużyny początkowy gracz może być przerażony potężnymi jednostkami, z którymi będzie musiał walczyć. W grze występuje obecnie osiem rodzajów statków począwszy od okrętów podwodnych aż po lotniskowce. Fregata gracza jest raczej bezużyteczna i początkowo trudno będzie nam chociaż zadać większe obrażenia przeciwnikowi. Dla porównania mała fregata może zostać zniszczona przez pancerniki, które mają duży zasięg ataku i czasem możemy zginąć nie ujrzą wroga co z pewnością może być bardzo irytujące. Warto początkowo zapoznać się z początkowymi mapami przeznaczonymi dla graczy nie mających większego doświadczenia z grą, gdyż osoby mogą otrzymać sporo doświadczenia oraz pieniądze potrzebne do zakupienia lepszego statku lub ulepszenia istniejącego. Warto zwrócić uwagę, że Navy Field cechuje się szeregiem realistycznych funkcji, gracz przykładowo nie może zwiększyć znacznie pancerz, gdyż po prostu statek będzie za ciężki.
    Podobnie jak w innych grach F2P MMO, produkcja Navy Field oferuje graczom za dodatkową opłatą dodatkowe możliwości. Każdy z graczy może korzystać z gry za darmo, płatne elementy nie dodają wiele premii graczom, którzy chcą za prawdziwe pieniądze zwiększyć swoje szanse bojowe. Rozgrywka nie polega na walkach 1 vs. 1, dlatego często możemy zmierzyć się z wieloma graczami co jest istotne dla odbierania przyjemności z gry.
    Grę Navy Field polecamy sympatykom masowych walk, do których możemy szybko dołączyć. Natomiast zachowanie gry w klimacie II Wojny Światowej jest z pewnością jeszcze większym pozytywnym aspektem wpływającym na odbieraną przyjemność z rozgrywki. Jeśli szukasz oryginalnej gry MMO to z pewnością ten tytuł jest przeznaczony dla Ciebie !
Wydawca: SD Enternet
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona:

http://www.navyfield.com/

OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0
Procesor: 1.4 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy: 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Unikalna rozgrywka
+ Dobra oprawa muzyczna
+ Wiele typów gry
+ Sporo typów statków
Minusy: - Nowi gracze wykorzystują słabe statki
- Gracze z darmowym kontem otrzymują mniej doświadczenia
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 500 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 13/09/2010 16:01

Oceń grę:
Komentarze
Skorpion55 dnia wrzesień 13 2010 18:37:38
Fajnie wygląda właśnie pobieram biggrin
Skorpion55 dnia wrzesień 13 2010 18:38:51
W filmie fajnie ale w grze glupia
ichigo997 dnia wrzesień 15 2010 17:42:07
No zazwyczaj tak jest ze Trailer przyciaga a gra odpycha wlasnie taki maja zamiar robiac go
DZ1230983 dnia wrzesień 18 2010 12:09:31
Po zdjęciach 1/10 po trailerze 6,5/10 ale w grze 2,5/10
curt1996 dnia maj 31 2011 20:03:14
Nie czytałem gdyż za takimi grami nie przepadam... No cóż taki już jestem ^_^ Ale jedno mnie zadziwiło... To nie jest FPS! xD Nawet sam piszesz że to MMO 2D hmm!
k22k22 dnia czerwiec 09 2011 20:46:32
mad jak to sie pobiera ?
Liwcia dnia marzec 30 2013 22:04:53
Omg ale szajs - .- Pozdro dla tych którzy w to grają... in love

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG