Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Life For Speed

Life for Speed

     Life for Speed to symulator wyścigowy o bardzo małych wymaganiach sprzętowych i bardzo dobrze rozbudowanej grafice, co do wymagań. Cały system gry jest bardzo dobrze rozbudowany. Gra nie polega na zdobywaniu punktów i kupowaniu spojlerów, felg, czy przyciemnianiu szyb. W grze dominuje drift, większość graczy ma własne ustawienia samochodów, tzw. setupy na dany tor, styl jazdy, pogodę i tak dalej. W setupie można ustawiać ciśnienie opon, rozstaw kół, balast na przód moc hamulców, balans hamulców, ilość pasażerów w danym miejscu, ilość paliwa na starcie, na tankowaniu, kiedy maja być zakładane, jakie opony i wiele, wiele innym opcji.
     Gra pozwala na modyfikowanie kolorystycznej części samochodu, w grze można ustawić kolor maski i dachu i całej reszty nadwozia, a w plikach gry można przerobić skiny danych pojazdów, np. dodając swoje inicjały, ryzować jakieś znaczki czy dodawać różne teksty. Gra pozwala modyfikować każdy samochód w każdym wymiarze, zmieniać moc silnika, model, szerokość opon felg, wielkość felg, opon, po prostu wszystko. Gra oferowana jest w trzech wersjach, demo - dla wszystkich za darmo, ograniczona do jednego toru Blackwood z trzema ustawieniami, którymi jest Car Park-dość duży plac na różne manewry, Rallycross - tor na którym znajduje się asfalt, i trochę piasku, i GP - tylko asfalt, najpopularniejszy tor dla graczy demo, oraz trzy samochody. Następna wersja to gra z odblokowaną licencją S1. Oferowane jest tam osiem samochodów i cztery tory: test Area, South City, Fern Bay, Blackwood. Każdy tor ma pare ustawień, ciężko opisać wszystkie z nich. Następna wersja gry to S2, czyli gra w pełni odblokowana, oferuje nam 19 samochodów oraz 7 torów takich jak Test Area, South City, Fern Bay, Aston, Kyoto Ring, Westhill.
    Aby umiejętnie grać w Life for Speed trzeba dużo ćwiczyć, ponieważ w grze oddziaływają na nas wszystkie prawa fizyki, więc komuś początkującemu może wydać się to nie do zrozumienia, że auto kręci bączka gdy zaciągniemy ręczny na zakręcie. W grze istnieją różne typy serwerów, Drift, Crash, Drag oraz Race. Drift to drifting serwer, czyli jazda w kontrolowanym poślizgu, tutaj jeździmy raczej na myszce, albo kierownicy, oraz przydałoby się specjalne ustawienie samochodu, którym mamy zamiar driftować, aby nie wypadać z zakrętów. Crash to system, gdzie robimy wypadki, po prostu wjeżdżamy we wszystko, co się rusza, nie wymaga zadanych umiejętności ani setupów. Drag to cos jak wyscig na 1/4 mili, stają chętni na jednej linii, i jada jak najszybciej, i kto pierwszy wpadnie w bandy ten wygrywa, umiejętności zerowe, ale setup dobry może się przydać. Race to po prostu wyścig, umiejętności jak i setup bardzo ważne, inne ustawienia niż do driftu, oraz styl jazdy musi być inny, aby jak najmniej zwalniać.
      Live for Speed jest ciągle rozwijana i na przestrzeni lat doczekała się sporej aktualizacji w postaci wersji S2. Lista nowości obejmuje przede wszystkim jeszcze wyższy poziom realizmu aniżeli miało to miejsce w pierwotnej edycji. Wprowadzono do rozgrywki kilka różnych typów opon, które w miarę jazdy podlegają zużyciu. Co więcej, autorzy uwzględnili nawet fakt oddziaływania na nie pojedynczych ziaren piasku czy innych obiektów pokrywających trasę. Poprawiono również sytuacje, w których opona traci przyczepność z nawierzchnią. Kolejna ważna nowość to wprowadzanie zużycia paliwa. Z elementem tym wiąże się oczywiście konieczność regularnego zjeżdżania do boksu, szczególnie w przypadku rozgrywania dłuższych wyścigów. Gracze mają do wyboru kilka standardowych typów wyścigów, istnieje również możliwość rozgrywania wieloosobowych pojedynków (do około dwudziestu osób).
     Live For Speed jest połączony ze stroną zawierająca statystyki i bazy danych. Każdy kierowca mający licencję DEMO/S1/S2 posiada własne statystyki, które są aktualizowane na bieżąco. Znajdują się w nich rekordy okrążeń, ilość przejechanych okrążeń, przebytego dystansu i spalonego paliwa. Dodatkowo użytkownicy mogą przeglądać statystyki innych osób. Istnieje oficjalna lista powtórek najlepszych okrążeń, jest ona utrzymywana dla każdej konfiguracji trasy i samochodu. Każdy kierowca może wysłać, a także pobrać znajdujące się tam powtórki. Użytkownicy mogą także wgrywać własne skórki dla pojazdów na stronę, z której będą pobierane do innych kierowców. W grze występują ustawienia kamer takie jak: własny-usunięty jest prawie cały samochód, poza kołami, sprawia to wrażenie większej prędkości i dokładniejszej jazdy, W Samochodzie - pozycja widoku z głowy kierowcy, można ustawić wysokość, kamery, różne sfery położenia, najczęściej używana kamera w grze, kamera podążająca, widok "zza auta", rzadko używana kamera, Z Góry- kamera używana najczęściej na powtórkach, gdy chcemy coś sprawdzić, raczej nieużywana w wyścigach, kamera telewizyjna, nie wykorzystywana do wyścigów, najczęściej w tej kamerze oglądamy powtórki. W grze, nawet podczas wyścigu można sprawdzić zniszczenia pojazdu, taktyki, ustawienia samochodu, kiedy jest zmiana opon, stan opon, i dużo więcej ustawień. W S2 możesz jeździć samemu lub z przeciwnikiem komputerowym, jednak najlepszą zabawę zapewnia tryb gry poprzez sieć. Ściganie się z prawdziwymi ludźmi to fantastyczna rzecz, a Life for Speed ci to umożliwia. Istnieją również ligowe rozgrywki sieciowe, w których możesz brać udział, jeśli tylko masz na to ochotę.
Wydawca: LFS Team
Gatunek: Symulator/Wyścigowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.lfs.net/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 128MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Bogate Statystyki Graczy
+ Różnorodne Samochody
Minusy: - Płatna
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 150 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 11/01/2011 19:24

Oceń grę:
Komentarze
caretas96 dnia styczeń 15 2011 13:57:32
Mam to na płycieannoy
LeonidasIX dnia luty 09 2011 18:09:44
Brawka za okropną grafike... thumbs down
vasyL96k dnia luty 12 2011 16:51:14
Nie taka zła... dull
daniell0 dnia czerwiec 26 2011 18:34:03
Gra z najlepszą fizyką jazdy lecz trzeba dużo kasy w nią włożyć Polecam!!! 10/10

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG