Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Nitto 1320 Legends

Nitto 1320 Legends  

    Nitto 1320 Legends jest wyścigową grą MMO 2D, w której gracze mogą dostosować swój pojazd na setki sposobów. Tytuł prawdzie nie daje możliwości poczucia rywalizacji, choćby ze względu na sam proces rozgrywki. W przeciwieństwie do różnych gier wyścigowych gracz nie może kontrolować swojego pojazdu, może jednak go rozbudowywać, tuningować tak, aby w trakcie zmagania się z innymi graczami wygrywać z jak największą przewagą czasową.
    Samą rozgrywkę dość trudno scharakteryzować, gdyż tego typu rozwiązania zastosowane w grze przypomina raczej wyścigowe gry MMO ale wydawana na platformę przeglądarek Internetowych. Sam klient gry zajmuje około 100 MB, wszelkie starcia z innymi graczami odbywają się wyłącznie na jednej mapie. Ponadto plusem gry z pewnością nie jest mała liczba dostępnych trybów gry - Cie Studios oddało w nasze ręce grę z zaledwie dwoma trybami rozgrywki.
   Naszym celem gry jest bycie najlepszym kierowcom, a ten wizerunek jak i samą pozycję budujemy poprzez uliczną wiarygodność, kolekcję samochodów jak i przez zdobyte pieniądze. W samej grze nie ma ściśle określonych celów, wydawca dał graczom szerokie możliwości, co z pewnością jest pozytywnym aspektem. Gracz początkowo rozpoczyna swoją zabawę z Nitto 1320 Legends samochodami Scion tC, Nissan Sentra SE-R bądź Acura Integra GSR. Można zdobywać gotówkę na różne sposoby, najbardziej efektywną metodą są turnieje, a z racji, że możemy przez 24 godziny na dobę walczyć z komputerowymi przeciwnikami bądź z innymi graczami mamy szerokie możliwości również na tym polu.
   Dzięki zdobytym pieniądzom w grze, gracz może je zainwestować w nowe części, które dodadzą naszemu samochodowi nie tylko piękniejszy wygląd ale również i więcej koni mechanicznych. Aby utrzymać graczy przy sobie, wydawca od czasu do czasu organizuje specjalne Turnieje podczas których można zdobyć nagrody specjalne takie jak odznaki, trofea czy samochody, które nie można zakupić w normalny sposób.
   Mimo, że gra została wydana w 2007 roku wydawca nie zapomniał o swoim „produkcie”. Od czasu do czasu są dodawane aktualizacje, jednak sama ich liczba nie jest za duża, bowiem obecna wersja klienta gry jest oznaczona 0.10 (V2 Legends), co sugeruje, że wszelkie aktualizacje są przeprowadzane rzadko. Wymagania sprzętowe na szczęście nie są zbyt wygórowane, bowiem przeciętny komputer powinien bez problemu poradzić sobie z elementami silnika graficznego.
   Tytuł Nitto 1320 Legends jest mało znaną produkcją MMO w Polsce jak i na całym świecie. Gra jest idealną propozycją dla osób, które chcą sprawdzić swoje zdolności w odpowiednim rozbudowywaniu auta, tak aby szybko osiągnąć sukces. Dzięki dobrze skonstruowanym silniku gry, proces rozwoju naszych pojazdów jest bardzo uzależniony od nas, jest co więcej bardzo rzeczywisty.  
Wydawca: Cie Studios
Gatunek: Wyścigowa
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.nittolegends.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,2 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Niskie wymagania sprzętowe
+ Dobry tutorial
+ Regularnie zaplanowane turnieje
Minusy: - Ograniczona liczba komponentów
- Samochody z Item Malla są zbyt dobre
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 95 MB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 10/06/2011 19:10

Oceń grę:
Komentarze
chaotic66 dnia czerwiec 11 2011 10:08:36
Gra taka sobie nie polecam pierwszy annoy
MadziaDzielna dnia czerwiec 27 2011 21:33:10
Druga
a ma tryb ze mozna se jezdici po miescie ?
Delic dnia sierpień 07 2011 10:09:19
nie,grałem w to 5 minut i mi sie nie podoba wink

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG