Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Fists of Fu

Fists of Fu

    Fists of Fu jest prostą produkcją MMORPG zachowaną w stylu anime, która łączy świat fantasy z tajemniczymi instanacjami w lochach. Tytuł już na początek warto porównać do gry Dragonica Online, ponieważ wiele aspektów jest bardzo podobnych do tych jakie zastosował wydawca. Co ciekawe ruch w grze jest ograniczony do dwóch wymiarów, co z pewnością może zniechęcić sporą grupę graczy już na samym początku, jednak mimo ograniczenia w samym poruszaniu się, modele postaci jak i potworów wykonane są w 3D, dzięki czemu elementy te nadają grze nowoczesny wygląd.
    Fists of Fu jest produkcją MMO wydawaną przez Outspark – firmę odpowiedzialną za przebojową grę Fiesta Online. Okres Beta Testów rozpoczął się w czerwcu zeszłego roku, przez ten okres czasu wprowadzono liczne zmiany, które mają z założenie pomóc zwykłym graczom (usunięto Bugi, poprawiono interfejs). Sam klient gry ważący zaledwie 500 MB pobiera się bardzo szybko, a dzięki dobremu silnikowi graficznemu tytuł bez problemu powinien uruchomić się nawet na tych słabszych komputerach. Już po zainstalowaniu gry i zalogowaniu się możemy przystąpić do tworzenia postaci. Gracz niestety nie może dostosować wygląd postaci, konsekwencją jest to, że często widzimy w grze postacie, które są wręcz identyczne jak my.
   W grze występują trzy klasy postaci do wyboru, każda jest dostępna dla nas w formie męskiej oraz żeńskiej. Fu oraz Ling to Magowie, Hu wraz z Xao są Łucznikami zaś postacie Shen oraz Wu to Wojownicy (Fighter). Każda z wyżej wymienionych klas używa własnego rodzaju broni, jednak zdobywając kolejne poziomy, gracz w „fazie zaawansowanej” może wybrać jedną z pośród dwóch specjalizacji. Z pewnością małą liczba dostępnych klas postaci jest przez wiele osób negatywnie odbierana. Patrząc choćby na Maple Story, gdzie istnieje kilkanaście klas postaci dostępnych już na początku rozgrywki (nie licząc specjalizacji) tytuł Fists of Fu wypada w tym porównaniu bardzo słabo.
   Wracając do porównania opisywanego tytułu do gry Dragonica… rozgrywka jest wręcz uderzająco podobno do produktu GPotato. Każde dostępne działanie w grze takie jak poruszanie się, atak czy wykorzystanie umiejętności wymaga od graczy aktywowania specjalnych przycisków. Podobnie jak w innych grach MMORPG, w Fists of Fu można grać wyłącznie na klawiaturze, zatem gracze posiadający dobrego pada mogą w wygodnym miejscu rozkoszować się rozgrywką. Gracze mogą odbywać walki z przeciwnikami poprzez instancję lochów, które znajdują się poza miastem.
   Wykonując dana instancję możemy określić jej poziom trudności: Beginner, Expert oraz Hardcore. Wybierając trudniejszy poziom otrzymamy znacznie lepsze nagrody, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że niekiedy nie będziemy w stanie przejść dany poziom. Aby ukończyć loch i otrzymać nagrodę musimy pokonać Bossa w ostatniej lokacji danej instancji. Trzeba zwrócić uwagę, że każda wykonywana instancja posiada własnego Bossa, czasem trzeba wykorzystać inną taktykę a nie bezmyślnie przyciskać jeden przycisk, aby go pokonać. Niestety fakt, że niekiedy trzeba wykonywać dany loch kilkakrotnie może zniechęcać do rozgrywki. Początkowe instancje są bardzo proste i krótkie, jednak wraz z rozwojem naszej postaci będziemy musieli poświęcić więcej czasu na wykonanie danego lochu.
   Stopa otrzymywanego doświadczenia jest stosunkowa niska w Fists of Fu. Każdy zdobyty poziom generuje dla nas nowe punkty umiejętności oraz zwiększenie statystyk. Niestety gracz nie może samemu rozwijać swoje atrybuty, co z pewnością ogranicza nasz rozwój w pewien sposób. Za negatywny aspekt gry można uznać małą ilość dostępnych umiejętności. Na ironię z wady tworzy się plus gry, a mianowicie trudno rozdać źle punkty umiejętności – tak, abyśmy nie uzyskiwali bonusów w trakcie gry. System walki z przeciwnikami wydaje się być dla tej gry MMORPG najbardziej istotny, jednak z biegiem czasu staje się on po prostu monotonny. Walka z potworami wymaga od nas umiejętności, dlatego też gracz muszą unikać potężnych Combo ze strony najsilniejszych przeciwników, niekiedy chwila nieuwagi może skończyć się dla naszego bohatera tragicznie. Ponadto z racji, że nasze umiejętności są „mano-żerne” gracz musi wykorzystywać je z umiarem, jeśli nie chce szybko stać się łatwym celem dla przeciwnika.
   Oprócz walki z przeciwnikami, poznawaniu innych graczy, można w świecie Fists of Fu wytwarzać przedmioty, ulepszać je i następnie sprzedawać w osobistym sklepie. Podobnie jak w Rose Online czy też Seal Online, wydawca postanowił udostępnić graczom handel na zasadzie własnego sklepu a nie na coraz popularniejszemu systemowi – Domu Aukcyjnemu, dzięki czemu wyszukiwanie danego przedmiotu jest banalnie proste. Gracze mogą używać różnych kamieni w celu zmodernizowania broni, na szczęście gracze mogą bez problemu usunąć kamień, wiec bez obawy można ulepszać swoją broń o nawet słabsze kamienie, a w razie zdobycia tych cenniejszych będzie można założyć nowe, znacznie potężniejsze kamienie szlachetne oferujące lepsze bonusy.
   Jeśli znudzi Ci się zdobywanie kolejnego poziomu, ulepszanie przedmiotów czy rozmowa z graczami możesz skorzystać z atrakcyjnego systemu PvP, który warto sprawdzić w trakcie rozgrywki. Aby doszło do starć graczy, muszą oni najpierw wykorzystać lobby – pokój, który ułatwia tworzenie grup graczy oraz chroni słabszych graczy czy osoby mało znającą grę, bowiem jasno jest określone kto znajduje się danym pokoju, zatem otwarte zabijanie kilkunastu graczy przez znudzoną osobę nie istnieje. Na chwilę obecna istnieją trzy tryby PvP: Team Competition, Team Deathmatch oraz Survival. Co ciekawe w Fists of Fu gracz może dołączyć do systemu PvP już po pierwszym zalogowaniu się, bowiem nie ma ograniczeń levelowych co do samego dołączenia do areny.
   Tytuł wydaje się być interesującą propozycją dla graczy, jeśli lubisz gry akcji MMORPG, to tytuł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jednak z pewnością nie licz na to, że zobaczysz w grze nowatorskie rozwiązania – gra posiada niektóre elementy skopiowane z innych produkcji.  
Wydawca: Outspark
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://fistsoffu.outspark.com/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,4 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 2 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Zawiera liczne zabawne elementy
+ Współdzielone lochy
+ Bardzo dobry system pomocy
+ System "Find Party"
+ Kilka trybów PvP
Minusy: - Powtarzająca się rozgrywka
- Tylko trzy początkowe klasy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 10/06/2011 20:15

Oceń grę:
Komentarze
chaotic66 dnia czerwiec 11 2011 10:09:05
nie wiem czy to się da nazwać ra mad nie polecam
sonco dnia czerwiec 11 2011 21:39:26
Muzyka mnie odpycha razz
speed097 dnia czerwiec 14 2011 17:31:19
Ja mam problem temat tutaj http://mmorpg24.net/forum2/viewthread.php?forum_id=47&thread_id=754 confused
Timones1990 dnia czerwiec 21 2011 21:30:11
Zomal napisał arta, a tu ZONK, gra zostanie wyłączona w ciągu miesiąca
ProLaGGer dnia lipiec 22 2012 20:48:18
Wiem dlaczzego ta gra nazywa się Fu....Fuuuuuuuuuuuuu

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG