Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Kabold Online

Kabod Online

    Kabod Online jest to MMORPG przeznaczone dla dorosłych, rozgrywające się w świecie fantasy, gdzie potwory i ludzie walczą o kontrolę i dobrobyt. Grupa czarodziejów znanych jako CELTO, odkryła ukrytą bramę do nowej rzeczywistości. Sześć lat po masowych migracji obywateli wciąż borykają się z problemem mieszkania na ojczystej ziemii. Gracze stają się pionierem w eksploracji ogromnego królestwa lub terroryzują osadników. Poruszające zadania. Zabić setki potworów począwszy, od dzikich bagnistych goryli do królowych wampirzyc, i czegoś pomiędzy nimi. Dołącz do grindowania w party, lub oddaj się całkowicie światu przestępczości przeznaczonemu dla graczy w wieku 18+, brzmi interesująco, jednak czy na pewno?
    Kabod Online przeplata funkcje czołowych nagości, w parze z unikalnym systemem PK. Większość gry obejmuje wykonywanie zadań, i walki w pojedynkach. Gracze rozpoczynają w ubraniu w miejscowości Aserina. Lokalni NPC stacjonujący w całym mieście mają dla nas masę zadań. Często różnią się w przekazywaniu wiadomości do innej postaci lub serii potworów do pokonania. Na całym świecie jest nowy asortyment terytorialnych stworzeń, które czynią migrację trudną. Podczas gdy niektórzy ulegli, inni są bardzo agresywni. Piraci atakują, a wszędzie czają się zabójcze skorpiony i wszelkiego rodzaju "wilkołako-podobne" stworzenia. Misje aby je upolować są dość częste. Zbierz 3 pazury z głodnego wilka, lub 10 kropli krwi szopa itp. Doświadczenie i złoto wynagradzane jest po zakończeniu. Istnieje wiele zadań, a gracze mają trochę biegania tam i z powrotem z obszarów znajdujących się przeważnie daleko do NPC. Gra nie wymaga dużo grindu aby szybko levelować. Dobrze skonstruowane zadania pozwalają graczom łatwo awansować swojego bohatera. Gra posiada również system zniszczenia pancerza. Podczas intensywnych walk z potworami lub innymi graczami ubrania zostaną rozszarpane lub ściągnięte. Kiedy wytrzymałość pancerza spada do zera postać jest naga pozostawiając niewiele do wyobraźni. Gracze pozostają w tym stanie aż do zakupu lub naprawy zbroi. To rzeczywiście graniczy trochę w BDSM, ale lepiej się w to nie zagłębiajcie. Kiedy tyłek graczy zostanie skopany muszą iść z powrotem do wioski nago czy w bieliźnie i cierpieć publiczne upokorzenie. Mimo że jest to dość innowacyjny pomysł, może nie być dla każdego przyjemny. Podobnie nawiązując do Age of Conan gra jest wyzwaniem. Postacie żeńskie są ukierunkowane w walkach PvP ze względu na funkcję nagości.
   Gracze, zanim będą mogli atakować muszą osiągnąć poziom 10. Walki PvP są dozwolone w większości obszarów, z wyjątkiem początkujących lokacji i głównych miast. Wymiar realizowany w grze pozwala użytkownikom nie tylko zabić, ale również okradać innych graczy; kradzieże ich broni, sprzętu lub elementów specjalnych. Podobnie jak w rzeczywistym świecie istnieje cena za popełnienie zbrodni. Każdy gracz może zaatakować innego ale tylko pojedynczo, rycerz, rouge, lub mag jeśli okradnie kogoś, gracz staję się czarnym charakterem. Rozboje automatycznie zmniejszają status honoru postaci. Ranga czarnego charakteru nie jest stała. Wymiar dodaje nieco emocji wpływających na jakość rozgrywki. Pionierzy muszą uważać podczas przygody i muszą być przygotowani na zasadzkę. Gracze mogą zaatakować lub okradać w dowolnym momencie. Zrabowane ofiarom ekwipunku powoduje, że muszą zaczynać od nowa. Istnieją również intensywne walki wręcz. Są one zaplanowane i odbywają się na polach bitewnych. Ogłoszenie pojawi się na ekranie, aby zawiadomić wszystkich graczy, że określony teren miasta bitwy jak ta w Feracitas jest dostępny. Jedynie gracze z wyższym poziomem mogą uczestniczyć w takim wydarzeniu, a harmonogramy są regularne.
   Nie ma godnych różnorodnych broni i zbroi dla graczy, którzy dokonują zakupów u lokalnych NPC. Każda broń lub wyposażenie jest dostępne w wyznaczonym sklepie, gdy gracz osiągnie określony poziom. Skategoryzowana przez użytkowników klasa może wyposażyć swoją postać w magiczne księgi, płonące miecze, różne stuffy, płonące glewie itp. Aparat obrony postaci zależy od zbroi, rękawicy, szaty, tarczy, butów, diademu, rękawiczki, hełmu. Przedmioty te są dostępne w różnych materiałach. Niektóre magiczne przedmioty mogą być zaklęte z wykorzystaniem kart. Karty te można znaleźć poprzez zabijanie niektórych potworów. Każdy element musi być wykorzystany aby działać. Proces ten jest dość irytujący. Gracze Kabod Online muszą wracać do wioski po magiczną receptę/zwój w celu wzmocnienia lub rozpieczętowania pozycji do użycia. W każdej chwili użytkownik może również uruchomić swój prywatny sklep i sprzedawać przedmioty, które zostały zebrane, lub których już nie chcemy. Przez interfejs czatu użytkownicy mogą wysyłać sobie wiadomości dotyczące handlu sprzętu. Nie ma możliwości dostosowywania wyglądu, aby Państwa sexy bohater wyróżnił się od innych. Brak rzadkich przedmiotów i elementów odzieży tworzy jednolity wygląd.
   Minus za topless rycerzy i magów. Kabod Online jest przeciętnym fantasy MMORPG. Gracze odkrywają świat zamieszkany przez zwierzęta domowe i mistyczne. Walczą o terytorium, spotykają innych graczy, którzy już wybrali drogę przestępstwa. Każdy bohater ma do wyboru stać się pionierem lub złoczyńcą w rodzaju okradania innych z ich towarów. Mimo, że dostosowanie i niektóre inne funkcje mogłyby być lepsze, tytuł wciąż ma potencjał, by być dobrą grą o tematyce dla dorosłych. Gracze szukający innego typu doświadczenia PvP, i randek z NPC mogą śmiało zasmakować co Kabod Online ma do zaoferowania.
Wydawca: Kabod Entertainment
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.kabodonline.net/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 1.5 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + Otwarty świat PvP z systemem karnym
+ Możliwość ulepszania części ekwipunku
+ Mnóstwo Questów
Minusy: - Kilka grywalnych klas
- Ograniczone opcje dostosowania wyglądu postaci
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,3 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 05/07/2011 18:46

Oceń grę:
Komentarze
Sario dnia lipiec 06 2011 10:30:33
wygląda fajnie może zagram ale trzeba czekać na koniec CBT sad
DZ1230983 dnia lipiec 06 2011 11:34:09
Zagram Ocenie cool
DZ1230983 dnia lipiec 06 2011 11:34:30
A CBT jeszcze jest ?
dabus dnia lipiec 07 2011 12:42:40
Widać skąpo ubrane laski to muszę zagrać roflhappy
Sario dnia lipiec 12 2011 12:01:12
KURDE!! czy u was tez na stronie wykrywa wirusa???stress
zerrres dnia lipiec 13 2011 16:50:27
Czemu od 18+ nie kapuje
Promyk dnia lipiec 26 2011 17:08:58
Musze najpierw xp zainstalowac bo na Viscie nie będzie śmigać coś czuje razz
Szotrab8903 dnia czerwiec 04 2013 21:17:41
Muszę zagraćyes

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG