Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Eden Eternal

Eden Eternal

   Eden Eternal jest udaną produkcją firmy wydawniczej Aeria Games, który w błyskawiczny sposób zyskuje popularność wśród graczy na całym świecie. Grę cechuje kilka unikalnych rozwiązań, szereg rozbudowanych funkcji oraz niezwykły klimat rozgrywki. Proces kreacji bohatera jest bardzo istotnym krokiem dla wszystkich graczy. Na chwile obecną istnieje jedynie jedna rasa – Human, jednak w najbliższym czasie zostanie dodana nowa rasa, która urozmaici rozgrywkę graczom. Proces kreacji bohatera ogranicza się do wyboru płci postaci, dostosowania wyglądu: stylu uczesania, włosów i ich kolor oraz ubarwienia oczu i skóry. Również możemy dostosować twarz naszego przyszłego bohatera. Na samym początku rozgrywki możemy wybrać jedynie dwie początkowe klasy: Warrior oraz Magician. Mimo wszystko to ograniczenie jest największym plusem gry, o którym zresztą opowiem w późniejszym czasie. Kolejnym krokiem jest wybranie Heroic Trait – specjalnego bonusu, który teoretycznie określa, jakimi klasami pragniemy prowadzić rozgrywkę.
    Po wykreowaniu bohatera zostajemy przeniesieni do pierwszej lokacji – Limestone Mtn. w której poznamy najważniejsze elementy gry oraz w jaki sposób prowadzić rozgrywkę. Z pomocą przyjdą nam liczne Questy, pierwszy praktycznie zostaje już uruchomiony przy początku zadania i polega na zaakceptowaniu go i udaniu się do pobliskiej postaci NPC „Cynthia” aby odebrać nagrodę za zadanie. Wykonywanie pierwszych Questów jest stosunkowo proste, ponieważ możemy korzystać z systemu autonawigacji, który pokieruje nas do miejsca, w którym mamy zmierzyć się z przeciwnikami czy z którego mamy zdobyć przedmioty niezbędne, aby ukończyć pomyślnie zadanie. Etap trudności zadania zwiększa się z biegiem zdobywania kolejnych poziomów, dzięki czemu mamy poczucie, że stajemy się silniejszymi bohaterami. Za każde wykonane zadanie otrzymujemy pieniądze, nagrody rzeczowe oraz tzw. Charakter Experience – niezbędny, aby zdobyć kolejny poziom w grze. Jednak rozgrywka w Eden Eternal nie opiera się wyłącznie na zdobywaniu kolejnego poziomu, ale także na rozwijaniu poszczególnych postaci. Za walkę z potworami otrzymujemy poza wcześniej wymienionym typem doświadczenia również i Class Experience – potrzebny aby rozwinąć poziom danej klasy.
   Rozwijanie w regularny sposób poszczególnych klas postaci jest niezbędne w Eden Eternal. Gracz w przeciągu kilku sekund może zmienić klasę na inną i walcząc nią rozwijać na nowo jej poziom klasy. Przykładowo grając na początku Wojownikiem, aby zyskać dostęp do klasy Thief musimy uzyskać Poziom Postaci 15, aby mieć dostęp do Knight’a potrzebujemy rozwinąć poziom postaci na 25, a poziom klasy Wojownika na 20. W grze istnieje tak naprawdę pięć archetypów postaci (Warrior, Cleric, Magician, Hunter, Thief), które mogą być tak rozwijane aby mieć następnie dostęp do nowych klas postaci, które różnią się od siebie w znaczny sposób. Dla wielu osób, które po raz pierwszy dołączyły do gry zaskoczeniem okazał się właśnie tak skonstruowany system klas postaci. W przypadku gry Runes of Magic gracz musiał udać się do pokojówki, która często znajdowała się kilka minut drogi od miejsca w którym walczymy z mobami, zatem zmiana klasy była procesem uciążliwym. W przypadku gry Eden Eternal wystarczy włączyć przycisk „K”, wcisnąć zakładkę „Class Roster” i wybrać klasę, którą chcemy prowadzić rozgrywkę.
   Wiele dostępnych klas postaci nie powoduje, że musimy zmieniać również i częście ekwipunku. Przykładowo Warrior nosi zbroje ciężkie, Hunter średnie, natomiast Cleric zbroje lekkie. Po zmianie klasy zmienia się również typ założonego ekwipunku, mówiąc prościej nasza postać posiada trzy okienka z częściami ekwipunku, które zmieniają się w zależności od wybranej klasy. Jednak element gry nie dotyczy części uzbrojenia, i jak pragniemy zmienić klasę magiczną na łucznika to po prostu w plecaku klikamy prawym przyciskiem myszy na łuk i nasza postać jest już w pełni wyposażona do walki. Przedmioty z pokonanych potworów musimy sami zbierać, jednak na szczęście dzięki prostemu zadaniu, które wykonamy na 5 poziomie otrzymamy psa, który automatycznie za nas będzie zdobywał doświadczenie. Z kolei po osiągnięciu 30 poziomu w Eden Eternal, również dzięki prostemu Questowi można otrzymać wspaniałą nagrodę – Mounta, który zwiększa nasza prędkość o 15%. Co więcej otrzymujemy go na stałe, a biorąc pod uwagę fakt, że w Item Shopie można zakupić dzika zwiększającego prędkość o 20% to nie musimy w grę inwestować ani złotówki.
   Liczba dostępnych umiejętności nie jest wprawdzie ogromna, jednak dla osób, którzy często lubią grać różnymi klasami ilość zdolności może być ogromna. Same umiejętności można podzielić na dwa typy: Regular oraz Class Skills. Pierwsze rozwijamy automatycznie dla trzech klas jednego z pięciu archetypów. Przykładowo, gdy rozwijamy umiejętność „Deep Impact” możemy ją wykorzystywać, podczas gdy gramy klasami: Warrior, Knight oraz Templar. Natomiast Class Skills to grupa umiejętności, które możemy rozwijać wyłącznie dla jednej klasy, ale nie przy udziale już srebra czy złota ale za pomocą CP (Class Point), które zdobywamy w trakcie walki z potworami. Szersze możliwości w rozwoju i budowaniu własnego bulidu daje drzewko talentów. Gracz po zdobyciu kolejnego poziomu klasy otrzymuje dodatkowy punkt, który może rozdysponować w specjalne, pasywne umiejętności zwiększające punkty życia, many, obronę czy też efekty umiejętności, które wykorzystujemy w walce.
   Interesującym elementem w grze Eden Eternal są tytuły, które możemy zdobyć za wykonanie złożonej linii Questów. Każdy tytuł daje dodatkowy bonus do atrybutów postaci, początkowe tytuły oferują nie wiele bonusów, zbiegiem czasu będziemy posiadać znacznie więcej i będziemy wręcz musieli po zmianie klasy zmienić również i posiadany tytuł koło naszego nicka, aby zyskać dodatkowy atrybuty. Co do ich samych w grze występuje pięć typów: Siła (STR), Zręczność (AGI), Inteligencja (INT), Mądrość (WIS) oraz Szczęście (LCK). Samych atrybutów nie możemy rozwijać tak jak to ma miejsce w innych grach MMORPG. Dodatkowe bonusy otrzymujemy z noszonych ubrań i broni, warto w tym miejscu przypomnieć sobie o Heroic Trait, dzięki któremu jeden z atrybutów możemy zwiększyć o kilkanaście procent.
   Dzięki wielu dostępnym klasom nie trudno jest znaleźć drużynę do Dungeonu. A konieczność rozwijania wszystkich klas postaci aby mieć w przyszłości dostęp do silniejszych klas sprawia, że nawet grupa typowa ofensywna w mgnieniu oka może zmienić się w grupę defensywną złożoną z kapłanów, jednego brokera i kilku DPS’ów. Niektóre lochy są na tyle trudne i długie, że trzeba poświęcić sporo czasu aby uporać się z wszystkimi potworami. W grze brakuje typowego systemu PvP, można sprawdzić swoje zdolności walcząc w tzw. Duelu polegającym na wyzwaniu przeciwnika do walki – tutaj zasadę działania tej funkcji można porównać do gier Frogster: Runes of Magic czy Mythos.
   W trakcie wykonywania Questów będziemy otrzymywali przedmioty, które posłużą nam do zmiany obecnego Outfitu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zakładane przedmioty nie zmieniają wyglądu naszej postaci w Eden Eternal. Co każdy 10 poziom zdobyty dla klasy postaci otrzymujemy nowy Outfit, który można zmodyfikować przy pomocy barwników do swoich potrzeb. Istotnym elementem jest Crafting oraz Upgradeing. W prosty sposób możemy wytworzyć przedmioty niezbędne, aby stworzyć pełny set dla naszej postaci. W przypadku zebrania wszystkich części setu otrzymujemy specjalny, dodatkowy bonus do naszych atrybutów. Warto poznać tą funkcję, gdyż przedmioty te można również zakupić w Domu Aukcyjnym gdzie ceny są stosunkowo wysokie w stosunku do wykorzystanych surowców. Z kolei upgrade przedmiotów jest szansą aby zwiększyć atak magiczny i fizyczny broni oraz otrzymać dodatkowy bonus do części wyposażenia, które ulepszamy.
   Wracając do Domu Aukcyjnego – gracz może w prosty sposób sprzedać oraz kupić przedmioty. W przypadku wystawiania przedmiotów na sprzedaż musimy liczyć się z dużą prowizją pobieraną przy stracie aukcji przez postacie NPC, dlatego też musimy określić ceny rozsądne, tak aby w przeciągu 24 godzin znalazł się kupiec chętny kupić dany towar. Posiadane przedmioty, czy inne niezbędne surowce przechowujemy w plecaku, który może być powiększany poprzez zakup kolejnych, małych plecaków zwiększających ilość przechowywanego wyposażenia. Rozmiar plecaka naturalnie można zwiększyć poprzez zakupić specjalnego przedmiotu, na szczęście na wyższym poziomie można zakupić taki przedmiot za zgromadzone złoto od słabszych graczy, którzy w ten sposób chcą zdobyć potrzebne surowce niezbędne do zakupu części ekwipunku, ulepszania jego czy zakupu potężniejszych broni.
   Tytuł Eden Eternal należy do grona najlepszych produkcji MMORPG, gra mimo, że posiada grafikę inspirowaną anime to gra przyciąga sporą grupę starszych graczy, którzy dzięki licznym Gildiom mogą łączyć się w grupy i pomagać sobie nawzajem. Produkt od Aeria Games zadziwił wszystkich graczy, którzy mieli przyjemność dołączyć do rozgrywki głównie ogromną ilością oferowanych funkcji, rozbudowanym świtem gry oraz systemem wieloklasowości, który sprawia, że do gry przyjemnie się wraca. Nawet jeśli znudzi Ci się rozgrywka Magiem czy Kapłanem, po kilku sekundach możesz powrócić do gry jako Łucznik czy Łotr i wykorzystywać w walce zupełnie nową taktykę, nowe umiejętności. Grę polecamy wszystkim sympatykom gier MMORPG 3D.
Wydawca: Aeria Games
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://edeneternal.aeriagames.com
OS: Windows, Mac
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 1,6 GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 4 GB
Inne: Mysz, Klawiatura, Głośniki
Plusy: + System Wieloklasowy
+ Dom Aukcyjny
+ Crafting, Ulepszanie Przedmiotów
+ Darmowy Mount na stałe
+ Zwierzak do zbierania przedmiotów na stałe
+ Łatwość zmiany klasy postaci
+ Łato znaleźć drużynę
+ Gildie
Minusy: - Przedmioty z Premium Shopa nie są konieczne, ale dają korzyści
- Z biegiem czasu wykonujemy podobne do siebie Questy
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Około 1,6 GB

Galeria:

MMORPG MMORPG MMORPG
Szybkie Linki:

Video:

Autor: | Data: 08/07/2011 13:29

Oceń grę:
Komentarze
Rajiu dnia lipiec 08 2011 17:14:23
Zapraszam na polski portal o Eden Eternal - www.edeneternal.com.pl
speed097 dnia lipiec 09 2011 13:00:42
Taaak Ta gra jest ******ista. Gram w nia caly czas wink Podobne do nostale byle o wiele lepsze...
Prince dnia lipiec 14 2011 20:04:11
Wszystko pięknie, ładnie, prawie, że cudnie... Ale ideałów nie ma, osobiście mi się nie podoba system ze zmianą klasy w środku gryr30; WTF, pomysł może i dobry, ale totalnie nie dla mnier30;
Plusy: (+)
- Ciekawa grafika.
- Miły grind.
- Duuużo ludzi, łatwo o Pt itpr30;
Minusy: (-)
- Duży minus to właśnie ten system ze zmianą klasy.
- Zbyt szybkie przejście pomiędzy questami, lubię sobie grindować.

To tylko moje zdanie, nie wnikam w dyskusje na ich temat. hmm!
kura720 dnia lipiec 16 2011 23:02:53
Jeśli gra jest spoko odrazu ją sciągam clap yescoolbiggrin
Arden dnia lipiec 21 2011 08:57:12
Gra jest bardzo bardzo przeciętna moim zdaniem, będę drastyczny i dam 3/10, nie podoba mi się grafika i klimat/ interface
Szpaku dnia sierpień 07 2011 10:30:33
Gra naprawdę bardzo wciąga, ale jest jedno ale... Mimo, że gra nieźle się prezentuje to trzeba przyznać, że lvlcap jest po prostu za niski, a update jak na razie są rzadkością. Moja ocena to 7/10.
Punisher dnia sierpień 10 2011 22:44:25
Jak dla mnie na dzisiejszy dzien grafika zbyt dziecinna ale kto co lubi .... Milego grania
thumbs up
Cusion dnia lipiec 07 2012 12:30:09
Witam.
Zapraszam wszystkich na polskie Forum Eden Eternal.
Forum znajduje się na darmowym hoście ale z czasem się to zmieni.
Pomóż reklamować forum. Nagrody w postaci VIP na forum.

http://www.edeneternal.pun.pl

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG