Wells fargo online podnikání http://lekarnuonline.com/ formulář souhlasu rodičů lékařské

Reklama:

GRY MMO 3D
GRY MMO 2D
GRY MMOFPS
GRY SPORT MMO
RACING MMO
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58,188
Najnowszy Użytkownik: ~Aileenbxr
Ostatnie Artykuły
Naviage
Shadowland Online
TransForce
LaYa Online
Krew Bogów


Margonem
Margonem, to polska gra przeglądarkowa, która oparta jest na grafice 2d. To co dla jednych od razu wydaje się wielką wadą, dla posiadaczy sprzętu komputerowego o niezbyt wysokiej wydajności jest dużą zaletą. Aby grać w Margonem wystarczy nam jedynie dostęp do internetu oraz jakakolwiek przeglądarka internetowa. Świat Margonem został osadzony w klimacie fantasy. Przed laty krainę rujnowała wielka wojna magów, po której pozostałości można odnaleźć niemal na każdym kroku. Pomimo, że niebezpieczeństwo zostało dawno temu zażegnane, gracz musi mieć się na baczności, ponieważ wszędzie czają się przeróżnej maści potwory, a na głównych traktach można natknąć się na rozbójników.

Gra gatunku MMORPG 2D

Na początek gracz trafia do jednej z sześciu wiosek startowych. Tam spokojnie może rozprawiać się z najsłabszymi potworami, poznać zastosowanie roślin i wykonać kilka prostych zadań. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego po osiągnięciu siódmego poziomu można rzucić wyzwanie światu i ruszyć na jego podbój. Do dyspozycji gracza oddano osiem miast, wokół których znajdują się tereny do expienia. W zależności od poziomu gracz podróżuje pomiędzy miastami, które połączone są siecią teleportów. W samych miastach znajduje się wielu npc ze sklepami, oferujących questy oraz takich, którzy przybliżą graczowi fabułę gry.

Gra MMORPG 2D

W przypadku gdyby komuś questy lub zdobywanie kolejnych poziomów wydało się nudne, gra oferuje też kilka innych możliwości, od dobywania wartościowych przedmiotów na silnych, elitarnych potworach, przez walki z jeszcze potężniejszymi herosami, aż do walk z najsilniejszymi bossami, na których muszą się grupować z wieloma innymi śmiałkami, gdyż pokonanie takiego tytana w pojedynkę jest niemożliwe. Nie samą walką jednak człowiek żyje, dlatego w Margonem dość rozwinięty jest system handlu. Zamiast rozkładać w mieście swój sklep, tak jak robi się to w wielu innych grach, można wystawić przedmiot na aukcję powierzając jego sprzedaż npc'owi. W grze znajdziemy również system masowych potyczek między graczami. Każdego dnia śmiałkowie o określonym poziomie doświadczenia spotykają się w umówionym miejscu zwanym Krwawą Rzeźnią. Tam walczą na śmierć i życie o drogocenne nagrody. Oprócz walk, gracz ma również możliwość siania roślin, posiadania własnego chowańca, zmiany własnego stroju na unikalny oraz dopasowania gry do swoich wymagań indywidualnymi dodatkami.

Najlepsza darmowa gra MMO 2D to Margonem

Kolejnym elementem gry, o którym należy wspomnieć są płatności. Na szczęście gra w Margonem nie wymaga wydawania na swoją postać pieniędzy. Każdy gracz ma równe szanse w zdobywaniu przedmiotów i doświadczenia, a płatne dodatki - Smocze Łzy można zdobyć za polecanie gry znajomym poprzez linki referencyjne oraz za sprzedawanie wartościowych przedmiotów na aukcjach. Administracja gry organizuje również konkursy, za które w nagrodę można zdobyć Smocze Łzy, czasem zdarzają się również eventy, w których można je otrzymać po zabiciu potworów. Gracze, którzy zdecydują się wydać pieniądze na grę, mogą kupić sobie unikalny wygląd, czy ulepszyć przedmiot. W grze znajduje się wiele sklepów, w których można kupować przedmioty za tę walutę.

Margonem jest darmową grą MMORPG

Ostatnią rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest bezstresowość rozgrywki. W Margonem po śmierci nie traci się nic, poza czasem, który musimy odczekać, aż nasza postać się ocknie. Nie zgubimy swoich przedmiotów, nie stracimy ciężko zdobywanego doświadczenia. Każdy gracz, który spotka zbyt wymagającego przeciwnika po śmierci przenoszony jest do miasta, w którym po ocknięciu się może wznowić rozgrywkę. A jeśli komuś zbrzydnie pvp lub za walkami z ludźmi nie przepada, może wybrać grę na serwerze non-pvp. Oprócz niego można zdecydować się na serwer, gdzie panuje stan ciągłej wojny, a gracze są podzieleni na dwie wrogie frakcje, które nieustannie się zwalczają lub też można założyć postać na serwerze fabularnym, gdzie obowiązuje wymóg klimatycznego dla gier fantasy słownictwa i zachowania.

Wydawca: Gamory
Gatunek: Fantasy
Kategorie wiekowe:
Odnośniki:
Oficjalna Strona: http://www.margonem.pl/
OS: Windows
Wymagania:
DirectX 9.0c
Procesor: 500 MHz
Pamięć RAM: 128 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 1 GB
Inne: Mysz, Klawiatura
Plusy: + Duża ilość graczy
+ Tysiące przedmiotów i potworów
+ Kilkaset questów
+ Kolorowy świat z ciekawą fabułą
+ Wiele możliwości rozwoju postaci
Minusy: - Grafika 2d
- Często można spotkać wulgarnych graczy
- Niskie kary dla graczy zabijających dużo słabszych od siebie przeciwników
Rozmiar Pliku Instalacyjnego: Gra dostępna w oknie przeglądarki!
Szybkie Linki:

Autor: | Data: 28/11/2012 13:39

Oceń grę:
Komentarze
Gom3z dnia listopad 30 2012 21:01:31
Heh, stare dobre czasy happy W takie gry już się nie gra happy
mruton dnia grudzień 07 2012 15:45:52
A se pogram na informatyce nic lepszego nie wejdzie sad
LoveGameGirl dnia grudzień 07 2012 17:06:54
Grało się..Tylko exp i stanie na elicie było troszkę żmudne, więc dobrze było sobie znaleźć kogoś do rozmowy (:
Raptile dnia grudzień 08 2012 11:50:11
Stary Margonem, gdy był tylko Classic i Tarhuna owszem był ******isty happy Teraz gra jest o wiele gorsza niestety - nowy silnik zepsuł fajną grę. A szkoda :X
krzys1015 dnia maj 11 2013 16:02:04
To powinno trafić do gier przeglądarkowychmad
majki666 dnia czerwiec 23 2013 10:55:18
Gra niczego sobie, trzeba się po prostu wczuć w ten klimat 2d i postać sobie cały dzien na elicie ; P
plapikos dnia lipiec 10 2013 00:28:52
P2w

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Logowanie
 Nazwa Użytkownika

 Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Statystyki:
statystyka
TOP50 Gier MMORPG